Loading...

بلاگ

مدیر بلاگ 1401/02/21

بهترین پارک‌های آبی دبی

پارک های آبی بسیاری در دبی، از شهرهای مهم امارات در حوزه گردشگری، هستند که اسباب سرگرمی خانواده ها، دوستان و همه در هر گروه سنی را فراهم می کنند.

مدیر بلاگ 1401/02/28

پارک آبی Atlantis Aquaventure دبی

این پارک آبی را باید از جمله آن جاذبه‌های گردشگری در دبی دانست که مردم به خاطرش به این کشور سفر می‌کنند. Atlantis Aquaventure با مجموعه‌ای از راید‌های رکوردشکن و چشمه آب گرمی پر از کوسه که شما را از نزدیک گرفتار می‌کند، جایی فوق‌العاده برای وقت گذرانی خانوادگی است.

مدیر بلاگ 1401/02/26

پارک آبی Wild Wadi دبی

پارک آبی Wild Wadi، واقع در بخش جلویی برج العرب، تنها پارک آبی با طرح عربی در دبی است. این دنیای آبی زمانی جای بزرگترین سرسره آبی خارج از آمریکای شمالی بود که با هدف راه‌اندازی راید‌های جدیدتر برداشته شد.

مدیر بلاگ 1401/03/29

پارک آبی YAS دبی

پارک آبی Yas با قرار گرفتن در رتبه نهم از فهرست 25 پارک آبی برتر منتخب مسافران سایت TripAdvisor ، طرفداران فراوانی دارد. این دنیای آبی شگفت انگیز در جزیره Yas ابوظبی، جایی است که معتادین به آدرنالین باید در اولین فرصت ممکن به سراغش بروند!

مدیر بلاگ 1401/01/28

همه چیز درباره تفریحات آبی در کشتی کروز

کشتی کروز نوعی کشتی مسافری است که برای سفر‌های تفریحی استفاده می‌شود. این کشتی‌ها علاوه بر انواع کابین‌های لوکس و مجهز دارای امکانات دیگری از جمله رستوران‌های شیک، سینما، تئاتر، کافه‌های مختلف و جذاب، استخر، سونا، جکوزی و باشگاه‌های تناسب اندام، رالی و قایق سواری تعبیه شده است.

جزیره کیش، جاده جهان، تم‌پارک آبی اوشن کد پستی: 7941813154 info@oceanwp.com مرکز پیام: 07644000